O nas

Krajowe Centrum Odszkodowań, będąc ekspertem w zakresie uzyskiwania odszkodowań, pomaga osobom poszkodowanym w uzyskaniu należnych im świadczeń od sprawców i zakładów ubezpieczeń. Najważniejszą wartością Krajowego Centrum Odszkodowań jest pomagać, a głównym celem uzyskać zawsze jak najwyższe świadczenie dla poszkodowanego.

Krajowe Centrum Odszkodowań zatrudnia adwokatów i radców prawnych, a do sporządzania opinii także biegłych rzeczoznawców i lekarzy orzeczników. Tak wyspecjalizowany i profesjonalny zespół gwarantuje, że sprawa zostanie poprowadzona skutecznie, a sprawca lub Zakład Ubezpieczeń nie będzie bezpodstawnie unikał zapłaty odszkodowania lub próbował je obniżać.

Duża ilość już wygranych spraw sądowych, a także współpraca z organami publicznymi powodują, że ubezpieczyciele w sprawach gdzie występuje Krajowe Centrum Odszkodowań wiedzą, że każde ich bezprawne zachowanie powodować będzie skuteczne skargi lub postępowania sądowe – z tego względu osoby przez nas reprezentowane są w znacznie korzystniejszej sytuacji.

Kontakt i współpraca z Krajowym Centrum Odszkodowań jest możliwa osobiście, jak i za pomocą nowoczesnych technik komunikacji. Centrala ma siedzibę w Warszawie, gdzie zawsze można uzyskać dostęp do dokumentów oraz osobiście omówić sprawę z radcą prawnym lub adwokatem.

« Sprawdź ofertę                                                                                                          Zadaj pytanie »

Napisz do nas lub zadzwoń

formularz kontaktowy

22 290 28 11

Dla przedsiębiorców

więcej

Dla poszkodowanego

więcej

Opinie

Bardzo dziękuję mec. Krzysztofowi P. za szybkie działanie i podtrzymywanie mnie na duchu przez całą sprawę. Już Pana poleciłam córce szwagra?Teresa Rzepiela

Jako klient, którego reprezentowało Krajowe Centrum Odszkodowań mogę polecić skorzystanie z ich usług. W sądzie wywalczyli odszkodowanie ponad dwa razy większe niż dobrowolnie wypłacone przez zakład ubezpieczeń. Polecam.Michał P.

W grudniu miałem wypadek w pracy, okazało się że szef nie płacił ubezpieczenia... dzięki Krajowemu Centrum Odszkodowań dostałem odszkodowanie i pieniądze na zmianę zawodu.Andrzej Wroński

Bardzo dziękuję Waszemu zespołowi na ciężką i trudną pracę jaką wykonaliście dla mnie. Odszkodowanie jest zupełnie satysfakcjonujące. Bardzo dziękuję i życzę jeszcze większych sukcesów.DaGa

Prev 1234 Next