Praca

Przedstawiciel Regionalny
Osoby otwarte, kontaktowe, pracujące wcześniej jako przedstawiciele handlowi lub na stanowisku mającym kontakt z ludźmi zapraszamy do współpracy. Zapewniamy pełne wsparcie poprzez szkolenia oraz komplet niezbędnych do pracy materiałów.
Opis stanowiska i wymagania, kontakt e-mail.


Aplikant - Warszawa

Do przesyłania CV zapraszamy aplikantów radcowskich lub adwokackich. Oferujemy możliwość zatrudnienia na stałe po okresie próbnym oraz możliwość awansu po ukończeniu etapów aplikacji.
Opis stanowiska i wymagania, kontakt e-mail.


Aplikant - cała Polska

Aplikantów radcowskich lub adwokackich zapraszamy do współpracy z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów obsługujących Spółkę. Oferujemy pełne merytoryczne wsparcie radców prawnych i adwokatów oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Opis stanowiska i wymagania, kontakt e-mail.


Prawnik - Warszawa

Do przesyłania CV zapraszamy osoby posiadające wykształcenie prawnicze i studentów prawa. Oferujemy możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej Spółce. Inwestycja w ludzi tworzących firmę jest jednym z naszych priorytetów i dlatego każdego pracownika traktujemy indywidualnie, dopasowując jego zakres obowiązków do predyspozycji i zainteresowań.
Opis stanowiska i wymagania, kontakt e-mail.

Napisz do nas lub zadzwoń

formularz kontaktowy

22 290 28 11

Opinie

Bardzo dziękuję mec. Krzysztofowi P. za szybkie działanie i podtrzymywanie mnie na duchu przez całą sprawę. Już Pana poleciłam córce szwagra?Teresa Rzepiela

Jako klient, którego reprezentowało Krajowe Centrum Odszkodowań mogę polecić skorzystanie z ich usług. W sądzie wywalczyli odszkodowanie ponad dwa razy większe niż dobrowolnie wypłacone przez zakład ubezpieczeń. Polecam.Michał P.

W grudniu miałem wypadek w pracy, okazało się że szef nie płacił ubezpieczenia... dzięki Krajowemu Centrum Odszkodowań dostałem odszkodowanie i pieniądze na zmianę zawodu.Andrzej Wroński

Bardzo dziękuję Waszemu zespołowi na ciężką i trudną pracę jaką wykonaliście dla mnie. Odszkodowanie jest zupełnie satysfakcjonujące. Bardzo dziękuję i życzę jeszcze większych sukcesów.DaGa

Prev 1234 Next