Spór z ubezpieczycielem

Prowadzimy sprawy gdy ubezpieczyciel:
• nie chce wypłacić odszkodowania
• wypłaca je w kwocie zaniżonej
• przez długi okres czasu nie wydaje żadnej decyzji

Ze statystyk wynika, że gdy już pierwsze pismo do ubezpieczyciela kierowane jest przez naszą wyspecjalizowaną kancelarię, sprawa jest załatwiana znacznie szybciej (pisma podpisywane są przez adwokatów i radców prawnych).

Wywierając naciski poprzez naszą wyspecjalizowaną kancelarię, Rzecznika Praw Ubezpieczonych, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego oraz sądy powszechne jesteśmy w stanie wywalczyć znacznie więcej i dużo szybciej.

Sprawy prowadzimy na każdym etapie, przed każdym urzędem i każdym sądem. Precyzując i uzyskując odszkodowania wliczamy nie tylko rzeczywistą stratę ale również utracone korzyści, utracony zarobek, zwrot kosztów pojazdu zastępczego, naprawę przy użyciu nowych części, wyrównanie utraconej wartości pojazdu, zwrotu kosztów pomocy prawnej i inne, a w tym zadośćuczynienie za utratę zdrowia.

« Powrót do oferty                                                                                                          Nawiąż współpracę »

Napisz do nas lub zadzwoń

formularz kontaktowy

22 290 28 11

Windykacja

więcej

Stała obsługa prawna

więcej

Opinie

Bardzo dziękuję mec. Krzysztofowi P. za szybkie działanie i podtrzymywanie mnie na duchu przez całą sprawę. Już Pana poleciłam córce szwagra?Teresa Rzepiela

Jako klient, którego reprezentowało Krajowe Centrum Odszkodowań mogę polecić skorzystanie z ich usług. W sądzie wywalczyli odszkodowanie ponad dwa razy większe niż dobrowolnie wypłacone przez zakład ubezpieczeń. Polecam.Michał P.

W grudniu miałem wypadek w pracy, okazało się że szef nie płacił ubezpieczenia... dzięki Krajowemu Centrum Odszkodowań dostałem odszkodowanie i pieniądze na zmianę zawodu.Andrzej Wroński

Bardzo dziękuję Waszemu zespołowi na ciężką i trudną pracę jaką wykonaliście dla mnie. Odszkodowanie jest zupełnie satysfakcjonujące. Bardzo dziękuję i życzę jeszcze większych sukcesów.DaGa

Prev 1234 Next