Stała obsługa prawna

Stworzona z naszym udziałem ogólnopolska Kancelaria Prawna oferuje stałą obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorców na wyjątkowo korzystnych zasadach. Przedsiębiorca wybiera jeden z ryczałtowych pakietów zaczynających się od 300 zł netto miesięcznie i przez wszystkie robocze dni miesiąca ma do dyspozycji wskazanych przez nas adwokatów i radców prawnych. W razie zlecenia prac wykraczających poza abonament, przedsiębiorcy przedstawiana jest bardzo korzystna oferta w tym zakresie, przy czym każdy z abonamentów zawiera szereg dodatkowych świadczeń jak np. dochodzenie należności z faktur na zasadzie zapłaty wynagrodzenia procentowego od kwoty faktury dopiero po jej odzyskaniu. Rozliczenie następuje zawsze tylko za czynności faktycznie wykonane.

Kancelaria również oferuje obsługę wg tradycyjnego modelu ryczałtowego (uzgodnienie stawki za daną sprawę) oraz modelu godzinowego. Dla małych i średnich przedsiębiorców oferujemy stawki godzinowe już od 75 zł za godzinę pracy prawnika.

W ramach abonamentów Kancelaria Prawna oferuje między innymi:
• szybkie konsultacje telefoniczne i e-mail przez wszystkie pracujące dni w roku
• sporządzanie opinii prawnych
• udzielenie porad prawnych
• przygotowanie projektu umów
• przygotowanie projektu pisma, wezwania, wniosku
• przygotowanie projektu wewnętrznego aktu prawnego
• windykacja wierzytelności z wynagrodzeniem płatnym po odzyskaniu kwoty
• wezwania do zapłaty oraz pisma na drodze przedsądowej
• reprezentowanie w sądach, prokuraturach i przed urzędami
• rejestracja spółek w KRS
• łączenie i przekształcanie spółek prawa handlowego
• negocjacje w imieniu klienta

W ramach kompleksowej obsługi Kancelaria Prawna zapewnia oprócz adwokatów i radców prawnych, także notariuszy, doradców podatkowych, biegłych rewidentów i innych specjalistów z reguły wpisanych na listy biegłych sądowych. Sprawami z zakresu prawa pracy często zajmują się byli inspektorzy pracy, których zatrudnia Kancelaria.

« Powrót do oferty                                                                                                          Nawiąż współpracę »

Napisz do nas lub zadzwoń

formularz kontaktowy

22 290 28 11

Spór z ubezpieczycielem

więcej

Odszkodowania

więcej

Opinie

Bardzo dziękuję mec. Krzysztofowi P. za szybkie działanie i podtrzymywanie mnie na duchu przez całą sprawę. Już Pana poleciłam córce szwagra?Teresa Rzepiela

Jako klient, którego reprezentowało Krajowe Centrum Odszkodowań mogę polecić skorzystanie z ich usług. W sądzie wywalczyli odszkodowanie ponad dwa razy większe niż dobrowolnie wypłacone przez zakład ubezpieczeń. Polecam.Michał P.

W grudniu miałem wypadek w pracy, okazało się że szef nie płacił ubezpieczenia... dzięki Krajowemu Centrum Odszkodowań dostałem odszkodowanie i pieniądze na zmianę zawodu.Andrzej Wroński

Bardzo dziękuję Waszemu zespołowi na ciężką i trudną pracę jaką wykonaliście dla mnie. Odszkodowanie jest zupełnie satysfakcjonujące. Bardzo dziękuję i życzę jeszcze większych sukcesów.DaGa

Prev 1234 Next