Wypadek komunikacyjny

Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu obrażeń ciała oraz uszkodzeń pojazdów, a także zadośćuczynień z tytułu utraty zdrowia lub życia w każdym wypadku komunikacyjnym. Badamy sprawę pod kątem wszelkich możliwych roszczeń, a w razie odmowy lub zaniżenia odszkodowania kierujemy sprawę na drogę sądową, gdzie również zapewniamy indywidualną obsługę wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych oraz biegłych lekarzy sądowych.

Dotychczas uzyskiwaliśmy:

w przypadku osób rannych lub ofiar:
• zadośćuczynienie za doznane krzywdy
• zwrot kosztów leczenia, opieki, rehabilitacji
• zwrot utraconych dochodów
• rentę na przyszłość z tytułu zwiększonych potrzeb
• rentę wyrównawczą z tytułu całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy zarobkowej
• odszkodowanie z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej
• odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu śmierci osoby bliskiej

   w przypadku szkody na mieniu: 
• odszkodowanie za uszkodzony pojazd
• odszkodowanie za zniszczone lub utracone w wypadku inne mienie

Pomoc Rodzinie

Skutecznie uzyskujemy odszkodowania i zadośćuczynienia dla członków rodziny zmarłego, których sytuacja życiowa uległa pogorszeniu wskutek śmierci oraz rentę alimentacyjną, dla tych bliskich, którym zmarły dostarczał środków do życia.

Rodzaje spraw

Ponieważ dysponujemy wyspecjalizowanymi prawnikami możemy reprezentować każdego uczestnika wypadku oraz członków ich rodzin lub osób bliskich. Prowadzimy sprawy dotyczące nie tylko najnowszych wypadków, ale także tych, które zdarzyły się po 10 sierpnia 1997 roku.

« Powrót do oferty                                                                                                              Uzyskaj odszkodowanie »

Napisz do nas lub zadzwoń

formularz kontaktowy

22 290 28 11

Wypadek na drodze lub chodniku

więcej

Wypadek przy pracy

więcej

Opinie

Bardzo dziękuję mec. Krzysztofowi P. za szybkie działanie i podtrzymywanie mnie na duchu przez całą sprawę. Już Pana poleciłam córce szwagra?Teresa Rzepiela

Jako klient, którego reprezentowało Krajowe Centrum Odszkodowań mogę polecić skorzystanie z ich usług. W sądzie wywalczyli odszkodowanie ponad dwa razy większe niż dobrowolnie wypłacone przez zakład ubezpieczeń. Polecam.Michał P.

W grudniu miałem wypadek w pracy, okazało się że szef nie płacił ubezpieczenia... dzięki Krajowemu Centrum Odszkodowań dostałem odszkodowanie i pieniądze na zmianę zawodu.Andrzej Wroński

Bardzo dziękuję Waszemu zespołowi na ciężką i trudną pracę jaką wykonaliście dla mnie. Odszkodowanie jest zupełnie satysfakcjonujące. Bardzo dziękuję i życzę jeszcze większych sukcesów.DaGa

Prev 1234 Next